Autor stránek není nikdo jiný než moje maličkost.
Jméno mé je Margita Křivská a okolo koní se pohybuji více než čtvrt století. :-)
235.JPG

Tábor pro rodiče s dětmi

Po projeveném zájmu letos uspořádáme prvním rokem též tábor pro rodiče s dětmi v termínu 6.8. - 10.8. 2018

Kurz je vhodný pro všechny, které spojuje zájem o koně a jezdectví. Ať už z řad začátečníků a laiků až po ty, kteří již nějaké zkušenosti mají, ale chtějí strávit společný čas se svými dětmi a s ušlechtilými zvířaty, kterými koně bezesporu jsou.
Kurz je kapacitně omezen na 6 dospělých a maximálně 8 dětí.

Harmonogram dne:

Program tohoto tábora bude obdobný jako u jiných našich kurzů.
Ráno po snídani si půjdeme připravit stáje a krmení pro koníky. Koně si následně přivedeme, vyčistíme, ustrojíme a půjdeme jezdit. Dopoledne se budeme věnovat ježdění dětí. Podle věku a zkušeností je budeme učit rovnováze na koni, správnému držení těla, nezávislému sedu. Starší děti se budou učit správné držení otěží, vedení koně i samostatně po jízdárně a podle zdatnosti i ve vyšších chodech. Budeme chodit i na procházky do přírody.
Po obědě a poledním "klidu" přijde na řadu ježdění dospělých. Rodiče si rozdělíme do dvou skupiny na začátečníky a pokročilé a budou i jezdit na dvě skupiny.
Pokud nám počasí dovolí, tak můžeme jít do blízkého rybníka společně plavit poníky. V jiný den se budeme věnovat malování triček.

Ubytování je možné zdarma v našich skromných klubových prostorách, nebo vlastní.

Stravování: Snídaně a svačiny budou zajištěny. Obědy a večeře vlastní - my objednáváme od firmy vozimeobedy.cz. Jídelníček Vám mohu poslat týden předem. Klubovna disponuje kuchyní s plynovým sporákem, el troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou i mikrovlnnou troubou.

Cena jednotná 4000,-/ osobu
na druhé dítě sleva 1000,-

Těšíme se na Vás :-)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one